HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Yes
nl: Ja

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Year
nl: Jaar

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Show
nl: Weergeven

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Year(s)
nl: Jaar

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Collection
nl: Collectie

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Pagination
nl: Paginering

en: Date (oldest first)
nl: Datum (oudste eerst)

en: Title (A-Z)
nl: Titel (A-Z)

en: Author (A-Z)
nl: Auteur (A-Z)

en: Choose some options
nl: Kies enkele opties

en: Choose an option
nl: Kies een optie

en: Filter by keywords.
nl: Filter op trefwoorden.
