HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Year
nn: År

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
