HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Yes
oc: Òc

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Display
oc: Afichatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Year
oc: Annada

en: Published
oc: Publicat

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Show
oc: Afichar

en: Year(s)
oc: An(s)

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Items per page
oc: Elements per pagina
