HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Yes
pl: Tak

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Year
pl: Rok

en: Published
pl: Opublikowane

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Show
pl: Pokaż

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Year(s)
pl: Lata

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Collection
pl: Kolekcja

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: No results
pl: Brak wyników

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Choose some options
pl: Wybierz opcje

en: Choose an option
pl: Wybierz opcję
