HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Yes
fa: بله

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Display
fa: نمایش

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Year
fa: سال

en: Published
fa: منتشر شده

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Show
fa: نمایش

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: Pagination
fa: صفحه بندی
