HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Status
pt: Estado

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Yes
pt: Sim

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Display
pt: Mostrar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Year
pt: Ano

en: Published
pt: Publicado

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Show
pt: Mostrar

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Year(s)
pt: Ano(s)

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: No results
pt: Sem resultados

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Pagination
pt: Paginação

en: Choose some options
pt: Escolha algumas opções

en: Choose an option
pt: Escolha uma opção

en: Choose between a simple or multiple years select list.
pt: Escolha entre uma lista de seleção simples ou de vários anos.
