HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Yes
ro: Da

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Display
ro: Afișaj

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Year
ro: Anul

en: Published
ro: Publicat

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Show
ro: Arată

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Pagination
ro: Paginație
