HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Yes
ru: Да

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Display
ru: Отображение

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Year
ru: Год

en: Published
ru: Опубликовано

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Show
ru: Показать

en: Author(s)
ru: Автор(ы)

en: Requirements
ru: Требования

en: Year(s)
ru: Год(а)

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Collection
ru: Коллекция

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: No results
ru: Нет результатов

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Chosen
ru: Выбранный(е)

en: Choose some options
ru: Выберите какие-нибудь варианты

en: Choose an option
ru: Выберите вариант

en: Filter by keywords.
ru: Фильтровать по ключевым словам.
