HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Yes
sk: Áno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Year
sk: Rok

en: Published
sk: Zverejnené

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Show
sk: Zobraziť

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Choose some options
sk: Zvoľte si
