HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Yes
sl: Da

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Display
sl: Prikaz

en: Year
sl: Leto

en: Published
sl: Objavljeno

en: Show
sl: Prikaži
