HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Yes
sq: Po

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Published
sq: Publikuar

en: Show
sq: Shfaq
