HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Display
sr: Приказ

en: Year
sr: Година

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Unpublished
sr: Необјабљено
