HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Yes
te: అవును

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Display
te: చూపు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Show
te: చూపించు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
