HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Yes
uk: Так

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Display
uk: Показ

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Year
uk: Рік

en: Published
uk: Опубліковано

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Show
uk: Показати

en: Author(s)
uk: Автор(и)

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Year(s)
uk: Рік(років)

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Collection
uk: Збірка

en: Collections
uk: Колекціонування

en: Vancouver
uk: Ванкувер

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: No results
uk: Не знайдено

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Chosen
uk: Обрано

en: Choose some options
uk: Оберіть деякі варіанти

en: Choose an option
uk: Оберіть варіант
