HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Yes
ur: ہاں

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Published
ur: شائع شدہ
