HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Yes
vi: Có

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Display
vi: Hiển thị

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Year
vi: Năm

en: Published
vi: Đã công bố

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Show
vi: Hiện

en: Author(s)
vi: Tác giả

en: Year(s)
vi: Năm

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
