Harmonize (2.0.0-beta0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Examples
it: Esempi

en: About
it: Informazioni
