Harmonize - Preprocessing Suite (2.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Content Bottom
pt: Abaixo do conteúdo

en: Examples
pt: Exemplos

en: About
pt: Sobre
