Harmonize (2.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Content Bottom
es: Fondo del Contenido

en: Examples
es: Ejemplos

en: About
es: Acerca de
