Harmonize (3.0.0-alpha0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: History
ar: الأرشيف

en: Region
ar: المنطقة

en: Menu
ar: القائمة

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Continue
ar: متابعة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Done
ar: تمّ

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Fields
ar: الحقول

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Result
ar: نتيجة

en: Entity
ar: الكيان

en: Style
ar: نمط

en: Examples
ar: أمثلة

en: Form
ar: النموذج

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
