Harmonize (3.0.0-alpha0) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: History
cs: Historie

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Done
cs: Hotovo

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Fields
cs: Pole

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Controls
cs: Ovládání

en: Style
cs: Styl

en: Examples
cs: Příklady

en: Form
cs: Formulář

en: About
cs: Popis

en: Styles
cs: Styly

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Machine Name
cs: Strojový název
