Harmonize - Preprocessing Suite (3.0.0-alpha0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: History
da: Historik

en: Theme
da: Tema

en: Continue
da: Fortsæt

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Done
da: Færdig

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Fields
da: Felter

en: Rules
da: Regler

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Result
da: Resultat

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Style
da: Typografi

en: Examples
da: Eksempler

en: Form
da: Formular

en: About
da: Om

en: Exclusions
da: Ekskluderinger

en: Machine Name
da: Maskinnavn
