Harmonize - Preprocessing Suite (3.0.0-alpha0) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: History
es: Historial

en: Region
es: Región

en: Menu
es: Menú

en: Theme
es: Tema

en: Continue
es: Continuar

en: Exclude
es: Excluir

en: Done
es: Hecho

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Fields
es: Campos

en: Cache
es: Caché

en: Rules
es: Reglas

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Result
es: Resultado

en: Controls
es: Controles

en: Entity
es: Entidad

en: Content Bottom
es: Fondo del Contenido

en: Style
es: Estilo

en: Examples
es: Ejemplos

en: Form
es: Formulario

en: About
es: Acerca de

en: Add a field
es: Añadir un campo

en: Bundle
es: Paquete

en: Styles
es: Estilos

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Add rules
es: Agregar reglas

en: entity
es: entidad

en: View Mode
es: Modo de visualización
