Harmonize (3.0.0-alpha0) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: History
ja: 履歴

en: Region
ja: リージョン

en: Menu
ja: メニュー

en: Theme
ja: テーマ

en: Continue
ja: 継続

en: Exclude
ja: 除外

en: Done
ja: 完了

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: --
ja: -- カテゴリーを選択してください --

en: Fields
ja: フィールド

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Rules
ja: ルール

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Result
ja: 結果

en: Entity
ja: エンティティ

en: Style
ja: スタイル

en: Examples
ja: 例

en: Form
ja: フォーム

en: About
ja: アバウト

en: Bundle
ja: バンドル

en: Styles
ja: スタイル

en: Machine Name
ja: システム内部名称
