Harmonize (3.0.0-alpha0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: History
ne: इतिहास

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Done
ne: भयो

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Examples
ne: उदाहरण

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
