Harmonize - Preprocessing Suite (3.0.0-alpha0) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: History
ro: Istoric

en: Region
ro: Regiune

en: Menu
ro: Meniu

en: Theme
ro: Temă

en: Continue
ro: Continuare

en: Done
ro: Gata

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Rules
ro: Reguli

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Result
ro: Rezultat

en: Entity
ro: Entitate

en: Style
ro: Stil

en: Examples
ro: Exemple

en: Form
ro: Formular

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet

en: Styles
ro: Stiluri

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: entities
ro: entități
