Harmonize (3.0.0-alpha0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Exclude
sr: Изостави

en: Footer
sr: Подножје

en: Cache
sr: Кеш

en: Bundle
sr: Пакет
