Harmonize (3.0.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: History
bg: История

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: Continue
bg: Продължи

en: Done
bg: Готово

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта
