Harmonize (3.0.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: History
cy: Hanes

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Theme
cy: Thema

en: Continue
cy: Parhau

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Fields
cy: Meysydd

en: Style
cy: Arddull
