Harmonize (3.0.0) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: History
oc: Istoric

en: Menu
oc: Menú

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Continue
oc: Contunhar

en: Exclude
oc: Exclure

en: Done
oc: Acabat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Fields
oc: Camps

en: Rules
oc: Règlas

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Entity
oc: Entitat

en: Style
oc: Estil

en: Form
oc: Formulari

en: About
oc: A prepaus

en: Bundle
oc: Paquet

en: Styles
oc: Estils

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
