Harmonize (3.0.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: History
sq: Kronollogjia

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: About
sq: Informacione
