Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: History
bs: Istorija

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Continue
bs: Nastavi

en: Exclude
bs: Isključi

en: Fields
bs: Polja

en: Style
bs: Stil
