Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.1) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: History
he: היסטוריה

en: Region
he: איזור

en: Menu
he: תפריט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Continue
he: להמשיך

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Done
he: בוצע

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Fields
he: שדות

en: Cache
he: מטמון

en: Rules
he: כללים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Result
he: תוצאה

en: Entity
he: יישות

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Style
he: סגנון

en: Form
he: טופס

en: Add a field
he: הוסף שדה

en: Bundle
he: חבילה

en: Styles
he: סגנונות

en: Machine Name
he: שם מכונה
