Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: History
ku: مێژوو

en: Region
ku: ناوچە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
