Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
