Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: History
ps: تاريخ

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Continue
ps: دوام

en: Done
ps: ترسره شو

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Cache
ps: پټياد

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Style
ps: ډول

en: Bundle
ps: بنډل

en: Styles
ps: ډولونه
