Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: History
sv: Historik

en: Menu
sv: Meny

en: Theme
sv: Tema

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Done
sv: Färdig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Fields
sv: Fält

en: Rules
sv: Regler

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Result
sv: Resultat

en: Controls
sv: Kontroller

en: Entity
sv: Objekt

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Style
sv: Stil

en: Form
sv: Formulär

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
