Harmonize - Preprocessing Suite (3.0.0-alpha0) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: History
am: ታሪክ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
