Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
