Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: History
el: Ιστορικό

en: Region
el: Περιοχή

en: Menu
el: Μενού

en: Theme
el: Θέμα

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Done
el: Έγινε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Fields
el: Πεδία

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Style
el: Στυλ

en: Form
el: Φόρμα

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Styles
el: Στυλ

en: Clear History
el: Καθαρισμός Ιστορικού
