Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: History
eo: Historio

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Fields
eo: Kampoj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Rules
eo: Reguloj

en: Bundle
eo: Fasko
