Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: History
hr: Povijest

en: Region
hr: Regija

en: Menu
hr: Izbornik

en: Theme
hr: Tema

en: Continue
hr: Nastavi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Done
hr: Gotovo

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Fields
hr: Polja

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Result
hr: Rezultat

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Style
hr: Stil

en: Styles
hr: Stilovi
