Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: History
kk: Тарих

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Fields
kk: Өрістер
