Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Continue
km: បន្ត

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា
