Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: History
sl: Zgodovina

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Done
sl: Opravljeno

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
