Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0-rc0) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: History
ast: Historial

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: Continue
ast: Siguir

en: Done
ast: Fechu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
