Harmonize (4.0.0-rc0) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: History
az: Tarix

en: Refresh
az: Yenilə

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Fields
az: Sahələr

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Cache
az: Keş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Result
az: Nəticə

en: Entity
az: Entiti

en: Style
az: Stil

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Form
az: Forma

en: Bundle
az: Paket

en: Styles
az: Üslublar
