Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0-rc0) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: History
sv: Historik

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Menu
sv: Meny

en: Theme
sv: Tema

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Done
sv: Färdig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Fields
sv: Fält

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Example
sv: Exempel

en: Rules
sv: Regler

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Result
sv: Resultat

en: Controls
sv: Kontroller

en: Entity
sv: Objekt

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Style
sv: Stil

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Form
sv: Formulär

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Custom display settings
sv: Inställningar för anpassad visning

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Label display for @title
sv: Visningsetikett för @title

en: Region for @title
sv: Region för @title

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
sv: Inga fält har lagts till ännu. Du kan lägga till nya fält på sidan <a href=":link">Hantera fält</a>.

en: The %display_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href=":url">configure them</a>.
sv: Läget %display_mode använder nu anpassade visningsinställningar. Du kanske vill <a href=":url">konfigurera dem</a>.

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
sv: Använd anpassade visningsinställningar för följande @display_context lägen
