Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: History
da: Historik

en: Refresh
da: Opdatér

en: Theme
da: Tema

en: Continue
da: Fortsæt

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Done
da: Færdig

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Fields
da: Felter

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Example
da: Eksempel

en: Rules
da: Regler

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Result
da: Resultat

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Style
da: Typografi

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Form
da: Formular

en: Exclusions
da: Ekskluderinger

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Custom display settings
da: Tilpassede indstillinger for visning

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Label display for @title
da: Etiketvisning for @title

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
da: Der er endnu ikke tilføjet felter. Du kan tilføje nye felter på siden <a href=":link">Håndtér felter</a>.

en: The %display_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href=":url">configure them</a>.
da: %display_mode-mode bruger nu separate indstillinger for visning. Det er en god idé at <a href=":url">tilpasse dem</a>.
