Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: History
eo: Historio

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Fields
eo: Kampoj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Rules
eo: Reguloj

en: Bundle
eo: Fasko
